KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut 20.06.2014

Kilpailupäivä / VIP: 20.06.2014 / 16.06.2014
Järjestyspaikka: Konkkaronkka (KONK2890)
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Vastuuhenkilö: Miia Maria (VRL-10382)
Tulokset arvotaan puolueettomasti käyttäen arvontakonetta (lyhyt arvonta)

Osallistumisrajoitukset

Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan neljä (4) hevosta
Sama ratsukko saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan
Luokat ovat avoinna kaikille

Osallistuminen

Osallistumiset lähetetään sähköpostiin [email protected] otsikolla KRJ 381-390.

Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Ei mitään tageja!

VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.
VRL:n alaiseen seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa!

Luokat

Luokka 1. Helppo C -- 40/40 TT
Luokka 2. Helppo C -- 40/40 TT
Luokka 3. Helppo B -- 40/40 TT
Luokka 4. Helppo B -- 40/40 TT

Päivitetty 09.06.2014 klo 17.55

Osallistujat / Tulokset

Luokka 1. Helppo C -- 40/40

1. Pierre (VRL-10531) - Ilokko VH13-018-0656 
2. Sylvester (VRL-00483) - Gwalch Llafn Edgar 
3. Dora (VRL-13090) - Hattarahurmos 
4. Kida (VRL-08368) - Sparta Magneto VH14-003-0209 
5. Cin. (VRL-01441) - Caitríona 
6. Sylvester (VRL-00483) - Angel from Presta VH12-017-0363 
7. Uppe (VRL-11253) - Prima Ballerina MO
8. Isis (VRL-11247) - Yarah Masarra al Najya VH14-003-0069
9. Wenla (VRL-00116) - Wasna al Bahieh ox
10. Sylvester (VRL-00483) - Wyat Honeyffee VH14-017-0243
11. momelus (VRL-13625) - Moon Jääruusu VH14-018-0828
12. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Aida
13. Kida (VRL-08368) - Mis'id VH14-003-0229
14. misery. (VRL-01080) - Xandra v. Moons
15. Ricky (VRL-10328) - Helldina
16. Sylvester (VRL-00483) - Falinen Kate VH04-017-8245
17. Uppe (VRL-11253) - Bingo Domingo MO
18. Isis (VRL-11247) - Thalya Wid VH14-003-0189
19. Wenla (VRL-00116) - Layyah ox
20. Cin. (VRL-01441) - Auberon
21. Wenla (VRL-00116) - Nahleejah ox
22. Pierre (VRL-10531) - Kipinälista K VH13-018-1059
23. Pierre (VRL-10531) - Tweezed Trixie VH14-017-0258
24. Kida (VRL-08368) - Qamar al Sparta VH14-003-0230
25. Miia Maria (VRL-10382) - Casimir v. Hardell VH14-017-0278
26. Uppe (VRL-11253) - Vaapukan Baloo
27. Pierre (VRL-10531) - Iltatähti K VH13-018-1036
28. Isis (VRL-11247) - Amurra Wid VH14-003-0192
29. Tierra (VRL-02841) - Death Bird PA VH12-017-0357
30. Cin. (VRL-01441) - Wulfric von Linden
31. Wenla (VRL-00116) - Daria ox
32. mori-mori (VRL-11325) - Ashton Royal Blue VH14-006-0242
33. momelus (VRL-13625) - Viipurin Pamaus VH14-018-0798
34. Ricky (VRL-10328) - PS. Lil' Pelgrem
35. Cin. (VRL-01441) - Stella af Vinter
36. misery. (VRL-01080) - Jaimie v. Moons
37. Isis (VRL-11247) - Baheria Wid VH14-003-0188
38. Ricky (VRL-10328) - Utopia's Majleen
39. Kida (VRL-08368) - CA Farid Nile Abbas VH14-003-0228
40. Ricky (VRL-10328) - Vietari 

Luokka 2. Helppo C -- 40/40

1. Cin. (VRL-01441) - Lysander 
2. Isis (VRL-11247) - Thalya Wid VH14-003-0189 
3. Isis (VRL-11247) - Baheria Wid VH14-003-0188 
4. misery. (VRL-01080) - Xandra v. Moons 
5. Pierre (VRL-10531) - Kipinälista K VH13-018-1059 
6. Cin. (VRL-01441) - Mr. Fogg 
7. Cin. (VRL-01441) - Rose Marie
8. momelus (VRL-13625) - Moon Jääruusu VH14-018-0828
9. Ricky (VRL-10328) - Utopia's Majleen
10. Ricky (VRL-10328) - Helldina
11. Isis (VRL-11247) - Yarah Masarra al Najya VH14-003-0069
12. Kida (VRL-08368) - Sparta Magneto VH14-003-0209
13. Tierra (VRL-02841) - Death Bird PA VH12-017-0357
14. Cin. (VRL-01441) - Héroïne
15. Sylvester (VRL-00483) - Välähdyksen Vanessa VH06-017-5436
16. momelus (VRL-13625) - Viipurin Pamaus VH14-018-0798
17. Kida (VRL-08368) - CA Farid Nile Abbas VH14-003-0228
18. Pierre (VRL-10531) - Tweezed Trixie VH14-017-0258
19. Kida (VRL-08368) - Mis'id VH14-003-0229
20. Wenla (VRL-00116) - Nahleejah ox
21. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Aida
22. Pierre (VRL-10531) - Ilokko VH13-018-0656
23. Uppe (VRL-11253) - Kivikosken Roosie
24. Isis (VRL-11247) - Amurra Wid VH14-003-0192
25. Sylvester (VRL-00483) - Vaapukan Uinuu VH13-017-0295
26. Kida (VRL-08368) - Qamar al Sparta VH14-003-0230
27. Sylvester (VRL-00483) - Vaapukan Melli VH04-017-2165
28. Dora (VRL-13090) - Hattarahurmos
29. Pierre (VRL-10531) - Iltatähti K VH13-018-1036
30. Sylvester (VRL-00483) - Vaapukan Armada VH14-017-0105
31. Wenla (VRL-00116) - Wasna al Bahieh ox
32. Miia Maria (VRL-10382) - Casimir v. Hardell VH14-017-0278
33. Wenla (VRL-00116) - Layyah ox
34. Uppe (VRL-11253) - Vaapukan Baloo
35. Ricky (VRL-10328) - PS. Lil' Pelgrem
36. Uppe (VRL-11253) - Viia
37. mori-mori (VRL-11325) - Ashton Royal Blue VH14-006-0242
38. misery. (VRL-01080) - Jaimie v. Moons
39. Ricky (VRL-10328) - Vietari
40. Wenla (VRL-00116) - Daria ox 

Luokka 3. Helppo B -- 40/40

1. Uppe (VRL-11253) - Kuu-Poika 
2. Sylvester (VRL-00483) - Lasin Dino VH14-017-0245 
3. Pierre (VRL-10531) - Jekkulanka VH13-018-0586 
4. gatinha (VRL-13023) - Sealissa VH14-017-0247 
5. Sylvester (VRL-00483) - Mangmanrenque VH14-017-0104 
6. Miia Maria (VRL-10382) - Tiilikan Hippiäinen VH14-017-0188 
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elmiina
8. misery. (VRL-01080) - Riihikorven Sesilja
9. Miia Maria (VRL-10382) - Blushing Bride MO VH14-017-0234
10. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Voitontahto
11. Cin. (VRL-01441) - Raitalan Alina
12. narri (VRL-06046) - Mielipaha
13. Kida (VRL-08368) - Pencalow Llaes Alan
14. tvisha (VRL-01671) - Tummavieno
15. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Valpuri
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Reetu
17. Sylvester (VRL-00483) - Peace Jubilee VH14-017-0140
18. Kida (VRL-08368) - Al-Najid al Zahir VH14-003-0227
19. Miia Maria (VRL-10382) - Rifion v. Hardell VH14-017-0277
20. misery. (VRL-01080) - Moon Paljetti
21. Wenla (VRL-00116) - Afifah al Shadiya ox VH12-003-0964
22. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kasperi
23. Cin. (VRL-01441) - Humfred av Rågkross
24. Cin. (VRL-01441) - Bösta av Rågkross VH12-053-0081
25. Wenla (VRL-00116) - Mehnaz al Shadiya ox VH14-003-0146
26. Miia Maria (VRL-10382) - Sixx Janette MET VH14-017-0211
27. Sylvester (VRL-00483) - Lasin Arthur VH14-017-0194
28. misery. (VRL-01080) - Moon Hurmaus
29. narri (VRL-06046) - Petkele
30. Pierre (VRL-10531) - Jantteri VH13-018-0585
31. Dora (VRL-13090) - Uniriepu
32. Kida (VRL-08368) - Pencalow Adam
33. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Aviva
34. Pierre (VRL-10531) - Kaksnelonen VH13-018-0583
35. Cin. (VRL-01441) - Catinka VH14-053-0087
36. Wenla (VRL-00116) - Eiliyah al Shadiya ox VH14-003-0145
37. Kida (VRL-08368) - Clydach Dawn
38. Wenla (VRL-00116) - Raeesah al Shadiya ox VH14-003-0144
39. misery. (VRL-01080) - Moon Romanssi
40. Pierre (VRL-10531) - Kolmijono VH13-018-0584 

Luokka 4. Helppo B -- 40/40

1. narri (VRL-06046) - Petkele 
2. Wenla (VRL-00116) - Mehnaz al Shadiya ox VH14-003-0146 
3. misery. (VRL-01080) - Moon Romanssi 
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Nuottiina 
5. Cin. (VRL-01441) - Bösta av Rågkross VH12-053-0081 
6. Kida (VRL-08368) - Al-Najid al Zahir VH14-003-0227 
7. Kida (VRL-08368) - Pencalow Adam
8. Miia Maria (VRL-10382) - Blushing Bride MO VH14-017-0234
9. misery. (VRL-01080) - Riihikorven Sesilja
10. gatinha (VRL-13023) - Sealissa VH14-017-0247
11. Miia Maria (VRL-10382) - Tiilikan Hippiäinen VH14-017-0188
12. Cin. (VRL-01441) - Raitalan Alina
13. Miia Maria (VRL-10382) - Sixx Janette MET VH14-017-0211
14. Kida (VRL-08368) - Pencalow Llaes Alan
15. Sylvester (VRL-00483) - Softgnu VH14-028-0043
16. Dora (VRL-13090) - Uniriepu
17. Wenla (VRL-00116) - Raeesah al Shadiya ox VH14-003-0144
18. Wenla (VRL-00116) - Afifah al Shadiya ox VH12-003-0964
19. Cin. (VRL-01441) - Catinka VH14-053-0087
20. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Voitontahto
21. Sylvester (VRL-00483) - Edda av Rågkross VH14-053-0073
22. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Pyrytys VH14-018-0442
23. Sylvester (VRL-00483) - Sneakmus Inc VH14-028-0042
24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kasperi
25. tvisha (VRL-01671) - Tummavieno
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Leevi
27. Pierre (VRL-10531) - Veskariina VH14-018-0149
28. narri (VRL-06046) - Mielipaha
29. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Virna VH14-018-0714
30. Pierre (VRL-10531) - Hymnin Velikulta VH14-018-0717
31. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Rosella
32. Sylvester (VRL-00483) - Tosca v. Kungsbacka VH14-028-0027
33. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Valpuri
34. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Aviva
35. misery. (VRL-01080) - Moon Paljetti
36. Kida (VRL-08368) - Clydach Dawn
37. Miia Maria (VRL-10382) - Rifion v. Hardell VH14-017-0277
38. Wenla (VRL-00116) - Eiliyah al Shadiya ox VH14-003-0145
39. misery. (VRL-01080) - Moon Hurmaus
40. Cin. (VRL-01441) - Fjodor 
A sim-game stable / Virtuaalitalli -- Kaiken materiaalin © Miia Maria ellei toisin mainita