KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut 13.12.2014

Kilpailupäivä / VIP: 13.12.2014 / 11.12.2014
Järjestyspaikka: Konkkaronkka (KONK2890)
Järjestävä seura: Moondancen Ratsastajat (#315)
Vastuuhenkilö: Miia Maria (VRL-10382)
Tulokset arvotaan puolueettomasti käyttäen arvontakonetta (lyhyt arvonta)

Osallistumisrajoitukset

Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan neljä (4) hevosta
Sama ratsukko saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan
Luokat ovat avoinna kaikille

Osallistuminen

Osallistumiset lähetetään sähköpostiin [email protected] otsikolla KRJ 461-470.

Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Ei mitään tageja!

VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.
VRL:n alaiseen seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa!

Luokat

Luokka 1. Helppo C -- 40/40 TT
Luokka 2. Helppo C -- 40/40 TT
Luokka 3. Helppo B -- 40/40 TT
Luokka 4. Helppo B -- 40/40 TT

Päivitetty 29.11.2014 klo 12.50

Osallistujat / Tulokset

Luokka 1. Helppo C -- 40/40

1. Marle (VRL-04571) - Suittura VH11-018-0397  
2. Milja (VRL-00692) - Iki-Halla VH13-018-1313  
3. Bertta (VRL-13679) - Vyötilän Rasmus  
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Oliver Twist v.d. Pirunkorpi VH14-017-0451  
5. misery. (VRL-01080) - Wyat Nightfairy  
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Aias Theodore VH03-099-5904  
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Old Auntie Inc VH14-104-0024 
8. Marle (VRL-04571) - Salmiakki Sisu VH14-018-1829 
9. Inna (VRL-05322) - Betrys LAC VH14-022-0146 
10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pilvilinna VH14-018-1374 
11. Minni (VRL-10337) - Howling Foxdale 
12. Bertta (VRL-13679) - Dearest Kõlav 
13. Bertta (VRL-13679) - Kaiun Rättiväsy 
14. Milja (VRL-00692) - Vaapukan Vilijo VH14-018-1716 
15. Ronya (VRL-06725) - Dainty Faith 
16. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Sunbeam VH14-027-0316 
17. Minni (VRL-10337) - Wyat Casper Ghost 
18. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jessamine VH14-017-0694 
19. Cynoria (VRL-11723) - Myrtle v.d. Zanneshof VH14-017-0619 
20. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Winter Gambler VH14-027-0293 
21. Ronya (VRL-06725) - Conhill Evita VH14-029-0473 
22. Cynoria (VRL-11723) - Alfhild NOR VH14-053-0111 
23. Minority (VRL-12034) - Gwalch Parlwr Pincio VH12-025-0033 
24. Sussu (VRL-12636) - Joe Lee II 
25. Minority (VRL-12034) - Bria My Verity VH12-024-0158 
26. Minority (VRL-12034) - Frein Gone in Sixty Seconds VH06-017-3029 
27. misery. (VRL-01080) - Moons Shamandalie 
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Earleen v. Moons VH14-017-0520 
29. Cynoria (VRL-11723) - Reposaaren Fanni VH14-017-0442 
30. misery. (VRL-01080) - Wyat Sassy Snowbird 
31. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Golden Sacrifice VH14-027-0300 
32. Ronya (VRL-06725) - Fabian Dainty 
33. Ronya (VRL-06725) - Dainty Flipside 
34. Minni (VRL-10337) - Shout To Dark 
35. Cynoria (VRL-11723) - Sointuvan Chera VH14-017-0340 
36. Emmu (VRL-08154) - Brave Thinker VH14-027-0295 
37. Milja (VRL-00692) - Cory VH14-035-0237 
38. lottis (VRL-13831) - Winston v. Moons 
39. Minority (VRL-12034) - Aidan Tinny VH11-035-0170 
40. Bertta (VRL-13679) - Vicious Scourge 

Luokka 2. Helppo C -- 40/40

1. Cynoria (VRL-11723) - Myrtle v.d. Zanneshof VH14-017-0619  
2. Emmu (VRL-08154) - Brave Thinker VH14-027-0295  
3. Marle (VRL-04571) - Salmiakki Sisu VH14-018-1829  
4. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Winter Gambler VH14-027-0293  
5. Cynoria (VRL-11723) - Sointuvan Chera VH14-017-0340  
6. Ronya (VRL-06725) - Conhill Evita VH14-029-0473  
7. Minority (VRL-12034) - Gwalch Parlwr Pincio VH12-025-0033 
8. Bertta (VRL-13679) - Dearest Kõlav 
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Brynhild Morbær VH14-053-0185 
10. Milja (VRL-00692) - Cory VH14-035-0237 
11. Sussu (VRL-12636) - Joe Lee II 
12. Cynoria (VRL-11723) - Alfhild NOR VH14-053-0111 
13. misery. (VRL-01080) - Moons Shamandalie 
14. Minority (VRL-12034) - Frein Gone in Sixty Seconds VH06-017-3029 
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Aias Theodore VH03-099-5904 
16. misery. (VRL-01080) - Wyat Nightfairy 
17. Bertta (VRL-13679) - Kaiun Rättiväsy 
18. lottis (VRL-13831) - Winston v. Moons 
19. Cynoria (VRL-11723) - Reposaaren Fanni VH14-017-0442 
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Earleen v. Moons VH14-017-0520 
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Old Auntie Inc VH14-104-0024 
22. Milja (VRL-00692) - Seljasaaren Jilla VH14-018-1148 
23. Minni (VRL-10337) - Wyat Casper Ghost 
24. Ronya (VRL-06725) - Dainty Flipside 
25. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jessamine VH14-017-0694 
26. Ronya (VRL-06725) - Dainty Faith 
27. Minority (VRL-12034) - Bria My Verity VH12-024-0158 
28. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Golden Sacrifice VH14-027-0300 
29. Inna (VRL-05322) - Betrys LAC VH14-022-0146 
30. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Sunbeam VH14-027-0316 
31. Bertta (VRL-13679) - Vicious Scourge 
32. Bertta (VRL-13679) - Vyötilän Rasmus 
33. misery. (VRL-01080) - Wyat Sassy Snowbird 
34. Milja (VRL-00692) - Vaapukan Vilijo VH14-018-1716 
35. Minni (VRL-10337) - Howling Foxdale 
36. Minority (VRL-12034) - Aidan Tinny VH11-035-0170 
37. Ronya (VRL-06725) - Fabian Dainty 
38. Marle (VRL-04571) - Suittura VH11-018-0397 
39. Minni (VRL-10337) - Shout To Dark 
40. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pilvilinna VH14-018-1374 

Luokka 3. Helppo B -- 40/40

1. Sussu (VRL-12636) - Voiliekki VH14-018-0821  
2. Marle (VRL-04571) - Orilammen Renomilla VH14-018-1526  
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Julma-Jussi TK VH14-018-0391  
4. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier  
5. Bertta (VRL-13679) - Moon Harmooni  
6. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Casimir VH14-027-0203  
7. Milja (VRL-00692) - Mäkisuon Kirma VH14-018-1233 
8. Marle (VRL-04571) - Orilammen Vanamo VH14-018-1843 
9. Bertta (VRL-13679) - Kultasuon Regiitta 
10. Cynoria (VRL-11723) - Hulda av Kleppur VH14-053-0101 
11. Miia Maria (VRL-10382) - Partyking YO! VH14-017-0566 
12. Emmu (VRL-08154) - Stormy Passion VH14-027-0317 
13. Cynoria (VRL-11723) - Ulfred VH14-053-0220 
14. Bertta (VRL-13679) - Flamboyant Blizzard 
15. Emmu (VRL-08154) - Manhattan Nightfall VH14-027-0299 
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sirkku VH14-018-1229 
17. Cynoria (VRL-11723) - Edgar av Kleppur VH14-053-0155 
18. Ronya (VRL-06725) - Dovicio Dainty 
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394 
20. Ronya (VRL-06725) - Hawaii Hurricane Dainty 
21. lottis (VRL-13831) - Vaapukan Armada 
22. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Black Phoenix VH14-017-0595 
23. Marle (VRL-04571) - Fiktion Asteri VH14-018-1525 
24. Ronya (VRL-06725) - Davidon 
25. Marle (VRL-04571) - Tuulenhalkoja VH14-018-1848 
26. tvisha (VRL-01671) - Riiviöiden Huurto VH14-018-1749 
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310 
28. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Siiderisissi VH14-018-1750 
29. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kaarla VH14-018-1753 
30. Emmu (VRL-08154) - Call Me Casanova VH14-027-0318 
31. Milja (VRL-00692) - Ulapan Kalliorikko VH14-018-0883 
32. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ulrika VH14-018-1757 
33. Sussu (VRL-12636) - Huvin Gremlin VH13-017-0208 
34. Miia Maria (VRL-10382) - Elm Posh Trash VH14-017-0514 
35. Milja (VRL-00692) - Fiktion Harmonia VH14-018-0881 
36. Sussu (VRL-12636) - Vaapukan Ransu 
37. Ronya (VRL-06725) - Bantigi Lou Dainty 
38. Miia Maria (VRL-10382) - Don't Tell My Husband VH14-017-0498 
39. Sussu (VRL-12636) - Iines 
40. Cynoria (VRL-11723) - Freja av Kleppur VH14-053-0160 

Luokka 4. Helppo B -- 40/40

1. Bertta (VRL-13679) - Kaiun Hupaisa  
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Ffrind VH06-024-4727  
3. Milja (VRL-00692) - Ulapan Kalliorikko VH14-018-0883  
4. Marle (VRL-04571) - Orilammen Usvatar VH14-018-1846  
5. Miia Maria (VRL-10382) - Don't Tell My Husband VH14-017-0498  
6. lottis (VRL-13831) - Vaapukan Armada  
7. Emmu (VRL-08154) - Stormy Passion VH14-027-0317 
8. Marle (VRL-04571) - Orilammen Vilhelmiina VH14-018-1845 
9. Ronya (VRL-06725) - Davidon 
10. tvisha (VRL-01671) - Ujo-Stella TK VH14-018-1878 
11. Miia Maria (VRL-10382) - Partyking YO! VH14-017-0566 
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079 
13. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Black Phoenix VH14-017-0595 
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Harmonia VH14-018-0881 
15. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Casimir VH14-027-0203 
16. Milja (VRL-00692) - Seljasaaren Velmandeera VH14-018-1147 
17. Sussu (VRL-12636) - Iines 
18. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Lavilja VH14-018-1787 
19. Bertta (VRL-13679) - Moon Harmooni 
20. Ronya (VRL-06725) - Bantigi Lou Dainty 
21. Ronya (VRL-06725) - Hawaii Hurricane Dainty 
22. Emmu (VRL-08154) - Manhattan Nightfall VH14-027-0299 
23. Sussu (VRL-12636) - Vaapukan Ransu 
24. Sussu (VRL-12636) - Tove LM 
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462 
26. Bertta (VRL-13679) - Kaiun Veto-Kitka 
27. Emmu (VRL-08154) - Call Me Casanova VH14-027-0318 
28. Marle (VRL-04571) - Orilammen Rosteri VH14-018-1826 
29. Cynoria (VRL-11723) - Freja av Kleppur VH14-053-0160 
30. Ronya (VRL-06725) - Dovicio Dainty 
31. Sussu (VRL-12636) - Lumetorm LM 
32. tvisha (VRL-01671) - Kahvi-Tus VH14-018-1752 
33. Cynoria (VRL-11723) - Hulda av Kleppur VH14-053-0101 
34. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Pihlaja VH14-018-1877 
35. Cynoria (VRL-11723) - Ulfred VH14-053-0220 
36. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somana VH14-018-1232 
37. Cynoria (VRL-11723) - Edgar av Kleppur VH14-053-0155 
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Snillin Hopeasiipi VH14-018-0427 
39. Marle (VRL-04571) - Orilammen Vanamo VH14-018-1843 
40. Miia Maria (VRL-10382) - Elm Posh Trash VH14-017-0514 
A sim-game stable / Virtuaalitalli -- Kaiken materiaalin © Miia Maria ellei toisin mainita