VVJ CUP 09/13

Kilpailupäivä / VIP: 30.09.2013 / 25.09.2013
Järjestyspaikka: Kisatalli Vienre (VIEN8277)
Vastuuhenkilö: Miia Maria (VRL-10382)
Tulokset arvotaan puolueettomasti käyttäen arvontakonetta (lyhyt arvonta)

VVJ Cupiin pätevät säännöt

Luokkiin otetaan rajattomasti osallistujia
Yksi ohjastaja saa osallistua yhteen luokkaan kymmenellä (10) valjakolla
Yksi hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan kilpailuissa
VRL-tunnus pakollinen, mutta hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
Groomi vapaaehtoinen

Osallistuminen

Osallistumiset lähetetään sähköpostiin [email protected] otsikolla VVJ CUP

Yksilöluokkiin
Luokka nro.
Ajajan nimi (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 (- mahd. groomin nimi)

Pariluokkiin
Luokka nro.
Ajajan nimi (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

Ei mitään tageja!

Luokat

Luokka 1. Noviisi yhdistetty yksilövaljakoille TT
Luokka 2. Vaativa yhdistetty yksilövaljakoille TT
Luokka 3. Vaikea yhdistetty yksilövaljakoille TT

Luokka 4. Noviisi yhdistetty parivaljakoille TT
Luokka 5. Vaativa yhdistetty parivaljakoille TT
Luokka 6. Vaikea yhdistetty parivaljakoille TT

Päivitetty 26.09.2013 klo 21.20

Osallistujat / Tulokset

Luokka 1. Noviisi yhdistetty yksilövaljakoille -- 130 osallistujaa

1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Silvia VH13-018-0615 
2. Tide (VRL-05877) - Rajattoman Lasinsiru 
3. Odelie (VRL-08973) - Alimna De Serein 
4. Snifffe (VRL-02070) - Aldershof Freya 
5. yersinio (VRL-06303) - Duren Rantos VH11-040-0212 
6. Miia Maria (VRL-10382) - Kamomilla VH13-018-0850 
7. Jonna (VRL-00350) - Sointuvan Ina VH11-017-0084 
8. Juli (VRL-07270) - Cymrod Mushroom Magic 
9. Jonna (VRL-00350) - Leave Me Alone VH11-017-0089 
10. Tide (VRL-05877) - Päivärinteen Devina VH13-017-0406 
11. Tide (VRL-05877) - Varamarilla VH13-018-0405 
12. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Fionnghuala VH13-046-0072 
13. suba (VRL-12468) - Selma S.H. Pearlie VH13-017-0129 
14. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Averill VH13-046-0089
15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtivälke VH13-018-0323
16. Miia Maria (VRL-10382) - Kayleigh's Curley Pemble VH13-017-0506
17. Cin. (VRL-01441) - Eir av Rågkross VH12-053-0082
18. Jonna (VRL-00350) - Hercules F VH13-017-0457
19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kaiho VH13-018-0330
20. Tide (VRL-05877) - Rajattoman Tuutikki
21. Odelie (VRL-08973) - Rayet
22. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Jaydon VH13-046-0125
23. elen (VRL-01863) - Broomtop Dragonfly
24. Odelie (VRL-08973) - Cirisi Nerih
25. JP (VRL-01948) - Defying Gravity Dei
26. Chiara (VRL-01123) - Wiikunan Suklaarae
27. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Eemil VH11-018-0285
28. Naomi L. (VRL-00777) - Wyat Painted Black
29. Chiara (VRL-01123) - AF Benjamin VH13-046-0049
30. yersinio (VRL-06303) - Duren Nation
31. Miia Maria (VRL-10382) - Bonham Razzberry VH13-017-0507
32. Milja (VRL-00692) - Gwalch Dear Merch VH13-026-0121
33. yersinio (VRL-06303) - Ava VH11-040-0023
34. Odelie (VRL-08973) - Joighia Aloru
35. Snifffe (VRL-02070) - Safir S.H. Pellam
36. Chiara (VRL-01123) - Corbeau Venice VH13-023-0101
37. Snifffe (VRL-02070) - Den Bästa Pojke
38. Susi (VRL-00465) - Fiktion Remuri VH13-018-0855
39. Veera R. (VRL-10735) - Wyat Paul
40. Cannabia (VRL-00033) - Dahlgårds Joakim VH13-028-0123
41. Susi (VRL-00465) - Viuha L VH13-018-0857
42. Jonna (VRL-00350) - Mikki VH13-017-0455
43. Jonna (VRL-00350) - Bomber Jet VH06-017-4914
44. Snifffe (VRL-02070) - Sammytoe Evelyn
45. wishmaster (VRL-02889) - Rellan Rallatus
46. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Red Spotted VH13-046-0120
47. Tide (VRL-05877) - Fredrika VH11-017-0048
48. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Eulalia VH13-017-0075
49. yersinio (VRL-06303) - Duren Hakun VH11-040-0110
50. wishmaster (VRL-02889) - Exactly Inca
51. Naomi L. (VRL-00777) - Kasimiro
52. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Euphoria VH13-017-0486
53. honeythief (VRL-08852) - Gøran EC VH13-053-0070
54. JP (VRL-01948) - Acantha's Miss Serena
55. Odelie (VRL-08973) - Isskalsay Oisis
56. Chiara (VRL-01123) - WF Carola
57. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair
58. Tide (VRL-05877) - Erikuva VH11-018-0664
59. Naomi L. (VRL-00777) - Päivärinteen Niilo VH13-017-0518
60. Chiara (VRL-01123) - Cwmnantcol Adyna
61. Juli (VRL-07270) - Wuorelan Kornetti VH11-018-1364
62. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock's Neria
63. Jonna (VRL-00350) - Vallaton Vilkkusilmä VH11-018-0117
64. Snifffe (VRL-02070) - Bouncy
65. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Alannah VH13-046-0071
66. wishmaster (VRL-02889) - Delicia Elsa
67. Milja (VRL-00692) - Fiktion Priima VH13-018-0322
68. Latu (VRL-01436) - Breandan Fethnaid
69. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Konsta VH13-018-0464
70. Cin. (VRL-01441) - Eileifr av Rågkross VH12-053-0084
71. yersinio (VRL-06303) - Duren Cicero VH06-040-8849
72. Milja (VRL-00692) - Eydís Picar VH11-053-0063
73. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Isador VH13-046-0075
74. Milja (VRL-00692) - Fiktion Karma VH12-018-0191
75. yersinio (VRL-06303) - Duren Dooris VH06-040-9251
76. Odelie (VRL-08973) - Ettai Konkon
77. indy (VRL-06701) - Butterscotch
78. Miia Maria (VRL-10382) - Shade of Mystic VH13-017-0428
79. yersinio (VRL-06303) - Duren Dvora VH12-040-0074
80. Miia Maria (VRL-10382) - Conway's Eloise VH13-017-0495
81. Susi (VRL-00465) - Suhinan Taivaallinen VH13-018-0854
82. Snifffe (VRL-02070) - Ansleyrick Nia
83. Jonna (VRL-00350) - Vanity Twist VH06-017-4996
84. Kama (VRL-01994) - Kraken VH13-040-0312
85. yersinio (VRL-06303) - Duren Ninny VH06-040-7637
86. Veera R. (VRL-10735) - Angelina v.d. Shontelle
87. Veera R. (VRL-10735) - Avalanche Rewa VH13-046-0122
88. Odelie (VRL-08973) - Ariia
89. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Éobhear VH13-046-0118
90. elen (VRL-01863) - Ayernant Sterling
91. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Scarlet VH13-046-0112
92. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Jobeth VH13-046-0060
93. Jonna (VRL-00350) - Cinnamon SVA VH11-017-0682
94. yersinio (VRL-06303) - Duren Velasco VH11-040-0107
95. Cin. (VRL-01441) - Kornblomst e Trollkvinne VH11-053-0107
96. Chiara (VRL-01123) - Richardo Elenyá VH13-053-0019
97. Milja (VRL-00692) - Fiktion Peppi VH13-018-0628
98. indy (VRL-06701) - Mr. Ed
99. honeythief (VRL-08852) - Elin av Rågkross VH12-053-0110
100. Snifffe (VRL-02070) - Suli S.H. Poison
101. Chiara (VRL-01123) - Tosca v.d. Duren VH13-040-0317
102. Jonna (VRL-00350) - Sointuvan Priscilla VH11-017-0085
103. Snifffe (VRL-02070) - Harlow
104. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Cainneach VH13-046-0111
105. Cin. (VRL-01441) - Eydís av Rågkross VH13-053-0085
106. Tide (VRL-05877) - Rex Imperator VH13-062-0015
107. elen (VRL-01863) - Pebblethorne Rowan
108. Odelie (VRL-08973) - Danrad
109. suba (VRL-12468) - Roudan Sander VH13-053-0035
110. JP (VRL-01948) - Kullan Vernissa
111. Latu (VRL-01436) - Meáirleach
112. wishmaster (VRL-02889) - Saeregan Snefsnug
113. wishmaster (VRL-02889) - Leiju
114. Susi (VRL-00465) - Winka KAT VH04-018-5503
115. Miia Maria (VRL-10382) - Joujanni ILO VH13-018-0026
116. honeythief (VRL-08852) - Kornblomst e Skjebne VH13-053-0133
117. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Helmi
118. wishmaster (VRL-02889) - Vartsukan Kelpo-Poika
119. Cannabia (VRL-00033) - Aidan Rattle VH13-035-0124
120. Miia Maria (VRL-10382) - Serenity v. Sevrus VH13-017-0547
121. JP (VRL-01948) - Serene Grace
122. Chiara (VRL-01123) - Music's Difyr
123. Snifffe (VRL-02070) - Emrys v.d. Cadwr
124. Snifffe (VRL-02070) - Bredbeddle v.d. Cadwr
125. Milja (VRL-00692) - Fiktion Linta VH13-018-0620
126. Miia Maria (VRL-10382) - Breezy Jamming VH13-017-0471
127. Odelie (VRL-08973) - Tasust
128. yersinio (VRL-06303) - Dorien v.d. Duren
129. Naomi L. (VRL-00777) - Koivumäen Africa VH13-023-0135
130. Jonna (VRL-00350) - Faytrian Hardell VH13-017-0410 

Luokka 2. Vaativa yhdistetty yksilövaljakoille -- 104 osallistujaa

1. wishmaster (VRL-02889) - Emmylou 
2. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Miro 
3. Jonna (VRL-00350) - Kunz Gattung VH05-017-1165 
4. Cin. (VRL-01441) - Fáfnir av Rågkross VH12-053-0083 
5. yersinio (VRL-06303) - Ditmer v.d. Duren VH12-040-0061 
6. Veera R. (VRL-10735) - Alegre's ZapZap 
7. Köpi (VRL-13161) - Diana v. Dopstraat 
8. Susi (VRL-00465) - Steekin Neelia VH11-018-1590 
9. JP (VRL-01948) - Glowmoor Felicia 
10. Susi (VRL-00465) - Ruiskukan Dina VH04-017-5477 
11. Latu (VRL-01436) - Breandan Bradaigh
12. Latu (VRL-01436) - Emily Yozora
13. Snifffe (VRL-02070) - Spumador S.H. Peredur
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Malviina VH11-018-0672
15. Tuire N. (VRL-00345) - Bearnghal of Lycan VH12-046-0024
16. Milja (VRL-00692) - Menoveli
17. Cin. (VRL-01441) - Borghild av Rågkross VH13-053-0086
18. Laura R. (VRL-00169) - Päivärinteen Halina
19. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Sinja
20. yersinio (VRL-06303) - Dur Dubbel VH04-040-0899
21. Jonna (VRL-00350) - Drama William VH13-017-0454
22. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Linessa
23. Milja (VRL-00692) - Sirkkeen Vili
24. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Selena
25. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Reniro
26. yersinio (VRL-06303) - Dur Afweer VH04-040-1089
27. yersinio (VRL-06303) - Duren Rody VH11-040-0140
28. Snifffe (VRL-02070) - Chinoque GB
29. Laura R. (VRL-00169) - Liptessa
30. Snifffe (VRL-02070) - Parkington Little Pennie
31. Milja (VRL-00692) - Styrtregn
32. Juli (VRL-07270) - Gwalch Dyllis
33. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Bronte VH12-046-0074
34. Snifffe (VRL-02070) - Ponsleyshawn Emmeline
35. kaito (VRL-08463) - Billie Jean
36. Susi (VRL-00465) - Hämypuron Veikari VH03-018-9169
37. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Roi
38. Juli (VRL-07270) - Gwalch Rosina
39. Huttis (VRL-03370) - Adanna FK VH11-017-0811
40. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ashling VH13-046-0014
41. JP (VRL-01948) - Wyat Rebella
42. yersinio (VRL-06303) - Illusia's Milo VH00-040-7184
43. wishmaster (VRL-02889) - Mielihyvä
44. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Lou Lilou VH13-017-0047
45. Tuire N. (VRL-00345) - Mister Murderous PM VH13-046-0077
46. Snifffe (VRL-02070) - Pimiän Pure Magic
47. Juli (VRL-07270) - Fiktion Tellu VH13-018-0774
48. Huttis (VRL-03370) - Mealla O'Brion VH11-046-0111
49. Jonna (VRL-00350) - Kunz Kiara SVA VH11-017-0681
50. Huttis (VRL-03370) - Celia v. LAC VH11-017-0886
51. Juli (VRL-07270) - Ferghus Dawn
52. Susi (VRL-00465) - Muiston Hujjari VH13-018-0808
53. Jonna (VRL-00350) - Aspbackas Cecilia VH13-017-0425
54. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Varjokas
55. Laura R. (VRL-00169) - Fiktion Sointu
56. yersinio (VRL-06303) - Dur Spuwen VH04-040-0963
57. wishmaster (VRL-02889) - Ikiviha
58. JP (VRL-01948) - A.D. August Rose
59. Jonna (VRL-00350) - Kunz Joel SVA VH11-017-0680
60. Cin. (VRL-01441) - Knute
61. Snifffe (VRL-02070) - Darsingham Pembroke
62. Snifffe (VRL-02070) - Sammytoe Edgar
63. Miia Maria (VRL-10382) - Takamaiden Nuutti VH13-018-1021
64. Cin. (VRL-01441) - Sandholms Embla
65. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Miska VH11-018-1300
66. Susi (VRL-00465) - Edenelle Patchouli VH03-017-1412
67. Milja (VRL-00692) - Pentrebach Neala VH12-026-0342
68. yersinio (VRL-06303) - Wullet VH12-040-0114
69. wishmaster (VRL-02889) - Baronessa
70. Miia Maria (VRL-10382) - Honey Boo SVA VH13-017-0401
71. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Izabelle VH12-046-0140
72. Miia Maria (VRL-10382) - Jaspar FK VH13-017-0042
73. wishmaster (VRL-02889) - Aurika Electra
74. Tuire N. (VRL-00345) - Aindréas VH12-046-0029
75. Juli (VRL-07270) - Mörkövaaran Muskotti VH11-018-1148
76. Laura R. (VRL-00169) - Viision Friia
77. Milja (VRL-00692) - Revontuli
78. Veera R. (VRL-10735) - GL Prins Minor
79. Juli (VRL-07270) - Pencalow Mafon
80. wishmaster (VRL-02889) - Mase Kadett
81. Huttis (VRL-03370) - Dunbrody PM VH13-046-0012
82. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
83. Milja (VRL-00692) - Vilpas
84. yersinio (VRL-06303) - Vulcanus v.d. Duren VH12-040-0062
85. Jonna (VRL-00350) - Wyat Gimli VH13-017-0418
86. Miia Maria (VRL-10382) - Fiktion Kippari VH12-018-1134
87. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Heline
88. Laura R. (VRL-00169) - Ikikuva
89. Snifffe (VRL-02070) - Shinou S.H. Pruun
90. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Luukas VH11-018-1107
91. honeythief (VRL-08852) - Liljekonvalj VH13-053-0137
92. Milja (VRL-00692) - Dwfncoed Twrgadarn VH12-026-0343
93. Snifffe (VRL-02070) - Aubergine Delilah
94. Milja (VRL-00692) - Fiktion Silke VH12-018-0404
95. yersinio (VRL-06303) - Cadillac v.d. Duren VH12-040-0066
96. Miia Maria (VRL-10382) - Päivärinteen Raffle VH13-017-0513
97. Juli (VRL-07270) - Delyth Dawn
98. Milja (VRL-00692) - Kjellfrid
99. Snifffe (VRL-02070) - Pimiän Pretty Face
100. wishmaster (VRL-02889) - Emännän Viljo-Veikko
101. yersinio (VRL-06303) - Dur Ver VH04-040-0966
102. wishmaster (VRL-02889) - Sådet Mose
103. Laura R. (VRL-00169) - Pyryttäjä
104. Miia Maria (VRL-10382) - Vuornan Effie VH12-017-0798

Luokka 3. Vaikea yhdistetty yksilövaljakoille -- 62 osallistujaa

1. yersinio (VRL-06303) - Duren Oanna VH11-040-0111 
2. Susi (VRL-00465) - Perjantain Laululintu VH03-018-9167 
3. Odelie (VRL-08973) - Imxler 
4. Susi (VRL-00465) - Muiston Myrskylintu VH13-018-0856 
5. Odelie (VRL-08973) - Achoph Ess 
6. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Wannabe VH00-046-7246 
7. yersinio (VRL-06303) - Cuicait v.d. Duren VH12-040-0063 
8. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Kelju VH13-018-0768
9. Jonna (VRL-00350) - Linda SVA VH11-017-0099
10. Jonna (VRL-00350) - Namem Pauline VH13-017-0453
11. yersinio (VRL-06303) - Duren Opal
12. Jonna (VRL-00350) - Clayhill Aidan VH13-017-0426
13. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Queenie VH13-046-0009
14. yersinio (VRL-06303) - Duren Rustin VH06-040-9246
15. Odelie (VRL-08973) - Sapiyu
16. Veera R. (VRL-10735) - Sointuvan Bao
17. yersinio (VRL-06303) - Duren Cecilia VH06-040-1334
18. Jonna (VRL-00350) - Remukylän Riina VH13-017-0409
19. Tuire N. (VRL-00345) - Bissy's Slasco VH13-046-0115
20. Huttis (VRL-03370) - Charlene LAC VH13-046-0081
21. yersinio (VRL-06303) - Sieze v.d. Djoehem VH07-040-0241
22. Juli (VRL-07270) - Gwhanu v.d. Cymorth
23. Sen (VRL-08368) - Mair Rhondda
24. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Ameelia VH13-018-0905
25. Milja (VRL-00692) - Supreme Mint
26. Susi (VRL-00465) - Muiston Aatamiina VH13-018-0809
27. Huttis (VRL-03370) - Blake v. Moons VH12-017-0595
28. yersinio (VRL-06303) - Duren Wiini VH11-040-0209
29. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Rellu VH11-018-0594
30. Huttis (VRL-03370) - Forfølger NOR VH12-053-0112
31. Cannabia (VRL-00033) - Haamumyrsky VH13-018-0767
32. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Driscoll VH12-046-0116
33. Odelie (VRL-08973) - Femyk
34. yersinio (VRL-06303) - Duren Dalian VH11-040-0113
35. Jonna (VRL-00350) - Kunz Salida SVA VH11-017-0083
36. Odelie (VRL-08973) - Belkal Hinhat
37. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Cathryn VH13-046-0013
38. Huttis (VRL-03370) - Drømmeverden LAC VH13-053-0041
39. Odelie (VRL-08973) - Thrur Nahev
40. Juli (VRL-07270) - Mewian Beryglus
41. Juli (VRL-07270) - Sirun Salakavala VH11-018-0960
42. Odelie (VRL-08973) - Onbelubelu
43. Jonna (VRL-00350) - Krishna Kolkata VH13-017-0452
44. Tuire N. (VRL-00345) - Quintella VH12-046-0055
45. Cannabia (VRL-00033) - Lumimarja TK VH13-018-0769
46. Susi (VRL-00465) - Purppuran Kuuveli VH04-018-5501
47. Cannabia (VRL-00033) - Joogin Taikatoive VH13-018-0771
48. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Somhairle VH13-046-0010
49. Susi (VRL-00465) - Ristin Almiina VH04-018-0523
50. Susi (VRL-00465) - Satakieli VH13-018-0786
51. kaito (VRL-08463) - KingSize's Jamien
52. Cannabia (VRL-00033) - Joogin Ruisvirna VH13-018-0770
53. Latu (VRL-01436) - Reusachtige Z4
54. Veera R. (VRL-10735) - Joakim SVA
55. Tuire N. (VRL-00345) - Flipped Dreams VH12-046-0044
56. Huttis (VRL-03370) - Nattesøvn v. Pijnboompit VH11-053-0054
57. honeythief (VRL-08852) - Sandvika VH13-053-0073
58. Juli (VRL-07270) - Gwalch Parry
59. Odelie (VRL-08973) - Kuvaly
60. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ethelyn VH13-046-0003
61. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Keeleigh VH12-046-0146
62. Milja (VRL-00692) - Viretta 

Luokka 4. Noviisi yhdistetty parivaljakoille -- 37 osallistujaa

1. Tuire N. (VRL-00345) - Malcolm HE VH13-046-0052 && Breandan Cadogan VH13-046-0068 
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vieteri VH13-018-0898 && Fiktion Velikulta VH12-018-0075 
3. yersinio (VRL-06303) - Duren Vairea VH11-040-0141 && Tjaard VH13-040-0277 
4. Milja (VRL-00692) - Akileija TK VH12-018-1169 && Fiktion Lyyti VH12-018-1010 
5. honeythief (VRL-08852) - SHS Mosefjell VH13-053-0076 && Brynhild Gleidr VH13-053-0120 
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Uljas VH12-018-1166 && Fiktion Vilhelmi VH12-018-0540 
7. Tuire N. (VRL-00345) - Mallaidh LAC VH13-046-0084 && Dyantha's Bethanie VH13-046-0087
8. Tuire N. (VRL-00345) - Madailéin VEC VH13-046-0070 && Breandan Ivy VH13-046-0079
9. yersinio (VRL-06303) - Oistjaar v.d. Duren VH13-040-0300 && Zabetta Rewa VH13-040-0283
10. Snifffe (VRL-02070) - Suzanne Sweet && Tindra
11. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Sonnie VH13-046-0076 && Breandan Shandon VH13-046-0082
12. honeythief (VRL-08852) - Kornblomst e Lyskflekk VH13-053-0134 && Løvetann Rewa VH13-053-0121
13. yersinio (VRL-06303) - Avaera v.d. Duren VH12-040-0065 && Guess v.d. Duren VH12-040-0064
14. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ambrose VH13-046-0088 && Breandan Equivalence VH13-046-0101
15. Snifffe (VRL-02070) - Tingeling SWE && Rising Sun
16. yersinio (VRL-06303) - Duren Dulce VH11-040-0142 && Wolma van de Kness VH11-040-0020
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtitomu VH12-018-0542 && Sirkkeen Linnea VH12-018-1167
18. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Debra VH13-046-0083 && Breandan Casey VH13-046-0092
19. Tuire N. (VRL-00345) - Snowface Nathan VH12-046-0144 && Breandan Randal VH13-046-0057
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Penni VH11-018-1437 && Fiktion Kunilla VH12-018-1313
21. Milja (VRL-00692) - Mäntysuon Aurora VH11-017-0820 && Nelmia vom Liliebloom VH11-017-0134
22. Milja (VRL-00692) - Jadelle VH13-017-0018 && Priska VH12-017-0523
23. yersinio (VRL-06303) - Brynhildr Kelda VH11-053-0067 && Kestrel NB VH11-053-0069
24. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Barney VH13-046-0053 && Breandan Maurice VH13-046-0059
25. Snifffe (VRL-02070) - Tears For Fears && Ambrosius
26. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Kamøy VH13-053-0118 && SHS Nordlys VH13-053-0004
27. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Francene VH13-046-0015 && Breandan Faithe VH13-046-0064
28. Milja (VRL-00692) - Meriel Siwan VH13-026-0015 && Criallt Eneuawy VH13-026-0016
29. Snifffe (VRL-02070) - Keelin Konsta && Somebody I Used To Know
30. yersinio (VRL-06303) - Anundr Egil VH11-053-0101 && Duren Uskana VH11-040-0186
31. Milja (VRL-00692) - Koistilan Tutuna VH11-018-1089 && Fiktion Tuutulaulu VH12-018-0543
32. yersinio (VRL-06303) - Vianka von Lion VH13-040-0307 && Roudan Gísla VH13-053-0144
33. yersinio (VRL-06303) - Troll Svoras VH11-053-0065 && Elki VH11-053-0066
34. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Cecily VH13-046-0110 && Enya of Herecia VH13-046-0113
35. Milja (VRL-00692) - Criallt Arthvawr VH13-026-0014 && Criallt Nid Nemor VH13-026-0017
36. yersinio (VRL-06303) - Bullet v.d. Oorlog VH06-040-8316 && Chennye's Rheanne VH11-040-0162
37. yersinio (VRL-06303) - CHR Sha Aisha VH13-040-0308 && Rypke VH11-040-0010 

Luokka 5. Vaativa yhdistetty parivaljakoille -- 39 osallistujaa

1. Laura R. (VRL-00169) - Aveelia && Sirkkeen Hurra 
2. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Éamonn VH12-046-0060 && Breandan Cináed VH12-046-0071 
3. Sen (VRL-08368) - Pencalow Alawn && Pencalow Sinnoch 
4. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Heini && Sirkkeen Velmeri 
5. Sen (VRL-08368) - Cadair Bledri && Gwaun Addolgar 
6. honeythief (VRL-08852) - Kornblomst e Helgrind VH13-053-0078 && Karla av Trónvík VH13-053-0135 
7. honeythief (VRL-08852) - Kornblomst e Blitskrig VH13-053-0077 && Skattekiste VH13-053-0136
8. Tuire N. (VRL-00345) - Walwyn Darrell VH12-046-0028 && Declan Maxw VH12-046-0038
9. Sen (VRL-08368) - Bleddyn Dai && Cledwyn Aderyn
10. Tuire N. (VRL-00345) - Aeryn VH13-046-0116 && Fearghall VH13-046-0117
11. yersinio (VRL-06303) - Duren Cupid VH06-040-8694 && Duren Amelon VH11-040-0175
12. Laura R. (VRL-00169) - Carla && Dimmans Cajsa
13. Milja (VRL-00692) - CW Likufanele VH02-017-3928 && Piquira Dei VH11-017-0342
14. Snifffe (VRL-02070) - Texas Hunter && X Marks the Spot
15. Sen (VRL-08368) - Siors Machno && Wren Aranhrod
16. yersinio (VRL-06303) - Alycia v.d. Duren VH12-040-0123 && Duren Amandel VH04-040-2893
17. suba (VRL-12468) - Breandan Séaghdha VH13-046-0016 && Breandan Edric VH13-046-0017
18. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Fedelma VH12-046-0061 && Breandan Ailbhe VH12-046-0062
19. Laura R. (VRL-00169) - Mörkövaaran Pyteri && Haavelaakson Vilkeri
20. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Dáiríne K VH12-046-0075 && Breandan Sallie VH12-046-0092
21. Milja (VRL-00692) - Janella FK VH11-017-0696 && CW Jaqueline VH03-017-4585
22. yersinio (VRL-06303) - Duren Sokol VH11-040-0220 && Wilna DLK VH06-040-9738
23. Laura R. (VRL-00169) - Koivukujan Wenla && Sirkkeen Weerti
24. Sen (VRL-08368) - Pencalow Deryn && Pencalow Marged
25. Sen (VRL-08368) - Torfaen Mared && Ystwyth Nia
26. Snifffe (VRL-02070) - Fighting Clown && Glowmoor Julius
27. yersinio (VRL-06303) - Duren Donnar VH11-040-0143 && Karinka of Djinn VH07-040-0185
28. yersinio (VRL-06303) - Duren Calvino VH07-040-0136 && Dur Jagen VH04-040-0955
29. yersinio (VRL-06303) - Noir Casper DC. VH02-040-7127 && Prada van de Kjeld VH11-040-0016
30. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Wallis VH13-046-0034 && Breandan Teddy Brown VH13-046-0058
31. Snifffe (VRL-02070) - Little Golden Princess && Glowmoor Ianina
32. Milja (VRL-00692) - Tosi-Myrsky && AH Turmio
33. Milja (VRL-00692) - Afal Cerys VH12-026-0186 && Criallt Sianwen VH11-026-0266
34. yersinio (VRL-06303) - Thoria van Zeld VH12-040-0037 && Rebekah Z4 VH05-040-2195
35. Snifffe (VRL-02070) - Goldenroad's Honeydew && Rävgårdens Lileth
36. Latu (VRL-01436) - Matryoshka && Ryzij Strast
37. Snifffe (VRL-02070) - Adrianne REC && Rincess REC
38. Snifffe (VRL-02070) - Briar Rose Dei && Huvin Decon Xaxs
39. yersinio (VRL-06303) - Renault v.d. Swan VH11-040-0056 && Wiepkje VH04-040-8090 

Luokka 6. Vaikea yhdistetty parivaljakoille -- 33 osallistujaa

1. honeythief (VRL-08852) - Hammerfest VH13-053-0068 && Høstfarger VH13-053-0069 
2. yersinio (VRL-06303) - Duren Anektode VH04-040-2898 && Jasper Ye VH11-040-0006 
3. Tuire N. (VRL-00345) - Dyantha's Deziree VH12-046-0111 && Breandan Daniela VH12-046-0069 
4. Sen (VRL-08368) - Cych Ercwlff && Heulwen Teifi 
5. Tuire N. (VRL-00345) - Kane Isibéal VH12-046-0034 && Silvery Dream VH12-046-0039 
6. Milja (VRL-00692) - Supreme Salt && Supreme Lime
7. Sen (VRL-08368) - Pencalow Crystin && Pencalow Telen
8. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Anraí VH12-046-0073 && Breandan Muiris VH12-046-0094
9. yersinio (VRL-06303) - Duren Oliver VH06-040-1354 && Pontiac v.d. Duren VH12-040-0060
10. yersinio (VRL-06303) - Rodney SIX VH06-040-8274 && Oester VH11-040-0219
11. Tuire N. (VRL-00345) - Rórdán Casey VH12-046-0023 && Nathan Hale VH12-046-0041
12. Milja (VRL-00692) - Sikuriina && Apilarinteen Kerttu
13. Tuire N. (VRL-00345) - Damhnait Finn VH12-046-0036 && Orrin Fidelma VH12-046-0037
14. yersinio (VRL-06303) - Pemberleyn Solie VH12-040-0081 && Zierda fan Nytskart VH11-040-0029
15. Milja (VRL-00692) - Supreme Jasmine && Supreme Quassia
16. yersinio (VRL-06303) - VF Steela VH07-040-0079 && Duren Yuna VH11-040-0179
17. Tuire N. (VRL-00345) - Raghnall VH12-046-0042 && Murchadh VH12-046-0046
18. Milja (VRL-00692) - Boxster && Cayman
19. honeythief (VRL-08852) - Nes Molnar VH13-053-0072 && Eirel Merian VH13-053-0074
20. Milja (VRL-00692) - Vonka && Iitan Askur
21. Tuire N. (VRL-00345) - Elwynn TN VH02-046-9027 && Chailyn VH02-046-6900
22. Sen (VRL-08368) - Pencalow Ermid && Pencalow Yale Rhodri
23. yersinio (VRL-06303) - Byremtos VH11-040-0011 && Zee Beroerte VH11-040-0095
24. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Ruadhán VH12-046-0145 && Breandan Maeleachlainn VH12-046-0139
25. Tuire N. (VRL-00345) - Ninian Sinéad VH12-046-0032 && Ninian Nuala VH12-046-0033
26. yersinio (VRL-06303) - Kallistus Ye VH11-040-0009 && Djurre Ye VH11-040-0007
27. Milja (VRL-00692) - Pumpkin && Cham
28. Milja (VRL-00692) - Gaia && Saga
29. Milja (VRL-00692) - Miura && Brera
30. yersinio (VRL-06303) - Ynskje VH11-040-0033 && Kitana VH11-040-0138
31. Tuire N. (VRL-00345) - Scottish Caruso VH11-046-0007 && Tadghán Finn VH12-046-0040
32. Milja (VRL-00692) - Spyder && Gallardo
33. Milja (VRL-00692) - Supreme Caramel && Supreme Vanilla 
A sim-game stable / Virtuaalitalli -- Kaiken materiaalin © Miia Maria ellei toisin mainita