VVJ:n alaiset valjakkoajokilpailut 06.07.2014

Kilpailupäivä / VIP: 06.07.2014 / 02.07.2014
Järjestyspaikka: Konkkaronkka (KONK2890)
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Vastuuhenkilö: Miia Maria (VRL-10382)
Tulokset arvotaan puolueettomasti käyttäen arvontakonetta (lyhyt arvonta)

Osallistumisrajoitukset

Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Yksi hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Yksi ohjastaja saa tuoda neljä (4) valjakkoa yhteen luokkaan
Luokat ovat avoinna kaikille

Osallistuminen

Osallistumiset lähetetään sähköpostiin [email protected] otsikolla VVJ 286-290.

Yksilöluokkiin
Luokka nro.
Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Pariluokkiin
Luokka nro.
Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

Ei mitään tageja!

VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.
VRL:n alaiseen seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa!

Luokat

Luokka 1. Noviisi yhdistetty yksiköille -- 30/40 TT
Luokka 2. Vaativa yhdistetty yksiköille -- 30/40 TT
Luokka 3. Vaikea yhdistetty yksiköille -- 10/40 TT

Luokka 4. Noviisi yhdistetty parivaljakoille -- 14/40 TT
Luokka 5. Vaativa yhdistetty parivaljakoille -- 8/40 TT
Luokka 6. Vaikea yhdistetty parivaljakoille -- 4/40 TT

Päivitetty 06.07.2014 klo 12.20

Osallistujat / Tulokset

Luokka 1. Noviisi yhdistetty yksiköille -- 30/40

1. Dora (VRL-13090) - Visterin Rytinä 
2. Milja (VRL-00692) - Riiviöiden Klaara VH13-018-1343 
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuure VH14-018-0651 
4. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jazzy Jubilant VH14-017-0344 
5. Pierre (VRL-10531) - Crocuzula VH14-017-0256 
6. Dani (VRL-03561) - Wyat Diva By Blood VH14-017-0371
7. Pierre (VRL-10531) - Acomodao VH14-017-0257
8. Chiara (VRL-01123) - Corbeau Venice VH13-023-0101
9. Chiara (VRL-01123) - Alistaire May VH14-025-0028
10. momelus (VRL-13625) - Moon Jääruusu VH14-018-0828
11. Viivuska (VRL-00502) - Taavilan Joakim VH13-018-0718
12. momelus (VRL-13625) - Viipurin Pamaus VH14-018-0798
13. Pierre (VRL-10531) - Frontline VH14-046-0038
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veini VH14-018-0334
15. Miia Maria (VRL-10382) - Tiilikan Hippiäinen VH14-017-0188
16. Chiara (VRL-01123) - Tosca v.d. Duren VH13-040-0317
17. suba (VRL-12468) - Mydland Lilje
18. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Vogue Me Crazy VH13-017-0633
19. Viivuska (VRL-00502) - Juksulan Freesia VH12-010-0069
20. momelus (VRL-13625) - Fiktion Soturi VH14-018-0827
21. áreena (VRL-13610) - Kostonjanoinen VH14-018-0740
22. alhippa (VRL-00064) - Huvin Rysleri VH14-018-0829
23. áreena (VRL-13610) - Fiktion Reima VH14-018-0831
24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sulho VH13-018-0346
25. Lissu T. (VRL-12701) - Riiviöiden Kuippana
26. Maru (VRL-04410) - Brunhilda
27. Miia Maria (VRL-10382) - Limelingo Swiffer VH14-017-0293
28. Pierre (VRL-10531) - Hymnin Velikulta VH14-018-0717
29. suba (VRL-12468) - Bergsmoen Aslak
30. Maru (VRL-04410) - Shamrock's Ernestina 

Luokka 2. Vaativa yhdistetty yksiköille -- 30/40

1. wishmaster (VRL-02889) - Tiffany Woods VH14-044-0129 
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mainio VH13-018-1349 
3. Pierre (VRL-10531) - Aavan Onerva VH12-018-0757 
4. areena (VRL-13610) - Rajaton Rallitus VH14-018-0833 
5. Milja (VRL-00692) - Supremé Jaslyn VH14-031-0419 
6. áreena (VRL-13610) - Metsäkartanon Tuure VH14-018-0867
7. arwen. (VRL-09979) - Pwynt Rhewi
8. suba (VRL-12468) - Glimrende Greta
9. wishmaster (VRL-02889) - Fruchteis VH14-044-0096
10. Viivuska (VRL-00502) - More Flannán
11. minttu (VRL-10261) - Gwalch Euphoria VH14-024-0094
12. Miia Maria (VRL-10382) - Susie Snowflake Dei VH14-017-0014
13. alhippa (VRL-00064) - Kuutamo TK VH13-018-1029
14. arwen. (VRL-09979) - Sbin
15. áreena (VRL-13610) - Ponipalleron Tosi-Julia VH14-018-0823
16. Pierre (VRL-10531) - Vaapukan Lumikeiju VH14-018-0152
17. minttu (VRL-10261) - Gwalch Legolas VH14-024-0093
18. suba (VRL-12468) - Wyat Lili Lullaby
19. áreena (VRL-13610) - Riimin Apassi VH14-018-057
20. Pierre (VRL-10531) - Sirkkeen Kihistin VH13-018-0056
21. arwen. (VRL-09979) - Noswaith Siaradwch
22. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Shoogie Woogie VH14-017-0214
23. Milja (VRL-00692) - Mair Eboni VH14-026-0072
24. Milja (VRL-00692) - Supremé Cream
25. minttu (VRL-10261) - Painswick Penwyn VH14-022-0038
26. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Taikatuike VH13-018-0694
27. Miara (VRL-07325) - Onllwyn Winding Wreath VH13-026-0118
28. wishmaster (VRL-02889) - Wister Ailsa Bay
29. Viivuska (VRL-00502) - Fake Einstein
30. wishmaster (VRL-02889) - Wister Fröhlichkeit 

Luokka 3. Vaikea yhdistetty yksiköille -- 10/40

1. wishmaster (VRL-02889) - Thora VH14-044-0100 
2. wishmaster (VRL-02889) - Devilish Rotfuchs VH14-044-0053 
3. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003 
4. Miara (VRL-07325) - Zwart Odessa VH13-040-0274
5. Pierre (VRL-10531) - Moon Iltarusko VH13-018-0723
6. Pierre (VRL-10531) - Brigadore VH14-139-0019
7. wishmaster (VRL-02889) - Choco Woods VH14-044-0128
8. Pierre (VRL-10531) - Duzedrawse VH14-013-0032
9. wishmaster (VRL-02889) - Wister Gunfiddich VH14-044-0185
10. suba (VRL-12468) - Thorleif 

Luokka 4. Noviisi yhdistetty parivaljakoille -- 14/40

1. Pierre (VRL-10531) - Himpulan Sädekehä VH14-017-0221 && Tweezed Trixie 
2. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair && Kullan Vernissa 
3. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zar VH14-053-0069 && Stjöbørg Zack VH14-053-0070 
4. Miia Maria (VRL-10382) - Rifion v. Hardell VH14-017-0277 && Casimir v. Hardell VH14-017-0278
5. alhippa (VRL-00064) - Auringonpimennys TK VH14-018-0608 && Fiktion Sorbetti VH14-018-0636
6. Milja (VRL-00692) - Supremé Bambi VH14-031-0417 && Supremé Chiffon VH14-031-0418
7. Milja (VRL-00692) - Supremé Pepper VH14-031-0416 && Supremé Thiego
8. Pierre (VRL-10531) - Veskariina VH14-018-0149 && Kadotettu Punaenkeli VH14-018-0624
9. alhippa (VRL-00064) - Hopeahohde TK VH14-018-0824 && Koistilan Sorja VH14-018-0207
10. JP (VRL-01948) - Defying Gravity Dei && Acantha's Miss Serena
11. Dora (VRL-13090) - Henkiriepu && Hattarahurmos
12. Pierre (VRL-10531) - Jami-Valtteri VH14-018-0660 && Jimi-Viljami VH14-018-0661
13. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Helmi && Päivärinteen Selena
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mariini VH12-018-1391 && Fiktion Marionetti VH13-018-1341 

Luokka 5. Vaativa yhdistetty parivaljakoille -- 8/40

1. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Miro && Je Suis Prest Dei 
2. Milja (VRL-00692) - Melynwyn Eilir VH14-026-0074 && Difyr Liwsi VH14-026-0073 
3. JP (VRL-01948) - Wyat Rebella && Glowmoor Felicia
4. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Hilla && Päivärinteen Bonita
5. Pierre (VRL-10531) - Huvin Sotamies-Seeti VH12-018-1056 && Retku HUI VH11-018-1672
6. Pierre (VRL-10531) - Belvinen Rampula VH07-018-0278 && Rajattoman Topias VH13-018-0173
7. Pierre (VRL-10531) - Aavan Aulikki VH11-018-1150 && Kadotettu Annikki VH13-018-0058
8. Pierre (VRL-10531) - Rohmulan Reko VH11-018-1671 && Kaarnan Iltasoihtu VH11-018-1603 

Luokka 6. Vaikea yhdistetty parivaljakoille -- 4/40

1. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531 && Hämminki VH14-018-0153 
2. Pierre (VRL-10531) - Northnova VH13-203-0001 && Chnumet VH14-066-0007 
3. Pierre (VRL-10531) - Forte VH14-087-0007 && Nescubrir KIT VH14-033-0040
4. Pierre (VRL-10531) - Soulshaper Jasper VH14-048-0004 && Phelizzio VH14-021-0156 
A sim-game stable / Virtuaalitalli -- Kaiken materiaalin © Miia Maria ellei toisin mainita