VVJ:n alaiset valjakkoajokilpailut 11.08.2014

Kilpailupäivä / VIP: 11.08.2014 / 08.08.2014
Järjestyspaikka: Konkkaronkka (KONK2890)
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Vastuuhenkilö: Miia Maria (VRL-10382)
Tulokset arvotaan puolueettomasti käyttäen arvontakonetta (lyhyt arvonta)

Osallistumisrajoitukset

Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Yksi hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Yksi ohjastaja saa tuoda neljä (4) valjakkoa yhteen luokkaan
Luokat ovat avoinna kaikille

Osallistuminen

Osallistumiset lähetetään sähköpostiin [email protected] otsikolla VVJ 311-320.

Yksilöluokkiin
Luokka nro.
Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Pariluokkiin
Luokka nro.
Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

Ei mitään tageja!

VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.
VRL:n alaiseen seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa!

Luokat

Luokka 1. Noviisi yhdistetty yksiköille -- 40/40 TT
Luokka 2. Vaativa yhdistetty yksiköille -- 40/40 TT
Luokka 3. Vaikea yhdistetty yksiköille -- 16/40 TT

Luokka 4. Noviisi yhdistetty parivaljakoille -- 40/40 TT
Luokka 5. Vaativa yhdistetty parivaljakoille -- 36/40 TT
Luokka 6. Vaikea yhdistetty parivaljakoille -- 12/40 TT

Päivitetty 10.08.2014 klo 16.55

Osallistujat / Tulokset

Luokka 1. Noviisi yhdistetty yksiköille -- 40/40

1. *lumienkuli* (VRL-03491) - Cerion Cardeiriol VH14-024-0182 
2. Jonna (VRL-00350) - Vallaton Vilkkusilmä VH11-018-0117 
3. elen (VRL-01863) - VS Cactus Race 
4. elen (VRL-01863) - Jefton's Callum 
5. Jonna (VRL-00350) - Hippulan Pikkumyy VH11-017-0087 
6. Emma P. (VRL-06525) - Kaurismäen Batman VH14-017-0374 
7. alhippa (VRL-00064) - Hopeahohde TK VH14-018-0824
8. Emma P. (VRL-06525) - Kesiksen Aphrodite VH14-017-0376
9. *lumienkuli* (VRL-03491) - Chigeon Nerith VH14-024-0036
10. Alyna R. (VRL-11780) - Takamaiden Kalmanvarjo
11. Emma P. (VRL-06525) - Asylum Trixie VH14-017-0391
12. suba (VRL-12468) - Bergsmoen Aslak VH14-053-0027
13. Veera R. (VRL-10735) - Wyat Fairy Wind
14. Elsie (VRL-10986) - Snilli Tiffany
15. Milja (VRL-00692) - Supremé Cream
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sulho VH13-018-0346
17. Pierre (VRL-10531) - O'Aingealag VH14-046-0060
18. alhippa (VRL-00064) - Huvin Rysleri VH14-018-0829
19. elen (VRL-01863) - Jackpot's Jitterbug
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veini VH14-018-0334
21. elen (VRL-01863) - A.D. Trigger
22. Pierre (VRL-10531) - Eloisee VH14-041-0001
23. Elsie (VRL-10986) - Almost Unreal LM
24. satu (VRL-00124) - Vaapukan Ronkeli VH14-017-0155
25. Alyna R. (VRL-11780) - Takamaiden Unna
26. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vierre VH13-018-0461
27. Jannica (VRL-04799) - Tycroes Moon Dust VH14-022-0050
28. Emma P. (VRL-06525) - Kivikannon Marilyn VH14-017-0375
29. Veera R. (VRL-10735) - Wyat Paul
30. Miia Maria (VRL-10382) - Limelingo Swiffer VH14-017-0293
31. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Vogue Me Crazy VH13-017-0633
32. Veera R. (VRL-10735) - Yeminja v. Moons
33. alhippa (VRL-00064) - Koistilan Sorja VH14-018-0207
34. Amanda (VRL-10878) - Adalgard v.d. Duren
35. suba (VRL-12468) - Mydland Lilje VH14-053-0028
36. satu (VRL-00124) - Kumariini VH14-017-0254?
37. Alyna R. (VRL-11780) - Takamaiden Aaria
38. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuure VH14-018-0651
39. Alyna R. (VRL-11780) - Moon Kuiskutusta
40. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Pekuri VH13-018-0696

Luokka 2. Vaativa yhdistetty yksiköille -- 40/40

1. elen (VRL-01863) - DD May Day 
2. elen (VRL-01863) - Enchanted Chinese Letter 
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mainio VH13-018-1349 
4. Milja (VRL-00692) - Mair Eboni VH14-026-0072 
5. Veera R. (VRL-10735) - Diarmuid Dei 
6. Miara (VRL-07325) - Onllwyn Winding Wreath VH13-026-0118 
7. Alyna R. (VRL-11780) - Sirkkeen Knuut
8. Alyna R. (VRL-11780) - Wuorelan Varjokas
9. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Kapiainen VH14-018-0721
10. Pierre (VRL-10531) - Trze Przemo
11. Alyna R. (VRL-11780) - Aavan Ulpu
12. elen (VRL-01863) - B.A. Sininen Suukko
13. Milja (VRL-00692) - Supremé Jaslyn VH14-031-0419
14. suba (VRL-12468) - Reposaaren Patrik VH14-017-0300
15. elen (VRL-01863) - DD May Day
16. Veera R. (VRL-10735) - Haarlan Haliva
17. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Sassy Snowbird
18. Tierra (VRL-02841) - Styling 224 VH11-017-0840
19. Nerita (VRL-12557) - PP's Muriel VH14-017-0224
20. Nerita (VRL-12557) - Ramya Dynawd VH14-046-0054
21. alhippa (VRL-00064) - Fiktion Sorbetti VH14-018-0636
22. Elsie (VRL-10986) - Fridan Rosmariini
23. suba (VRL-12468) - Wyat Lili Lullaby VH14-017-0216
24. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Velmu-Tähti VH12-018-1198
25. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Tuike VH14-018-0724
26. Tierra (VRL-02841) - Jingles Devilish VH12-017-0441
27. Tierra (VRL-02841) - Plant Marks Honey VH12-017-0772
28. Veera R. (VRL-10735) - GL Selene
29. Pierre (VRL-10531) - Vaapukan Lumikeiju VH14-018-0152
30. Miia Maria (VRL-10382) - Susie Snowflake Dei VH14-017-0014
31. alhippa (VRL-00064) - Auringonpimennys TK VH14-018-0608
32. elen (VRL-01863) - Firthbridge Amory
33. Amanda (VRL-10878) - Antere v.d. Duren
34. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Shoogie Woogie VH14-017-0214
35. Pierre (VRL-10531) - Yötuulen Ruutitynnyri VH14-018-1125
36. Elsie (VRL-10986) - Paddlington JAU VH14-057-0067
37. Alyna R. (VRL-11780) - Takamaiden Revontulet
38. narri (VRL-06046) - Hetken Viipeli
39. suba (VRL-12468) - Glimrende Greta VH14-053-0029
40. Veera R. (VRL-10735) - Sølvi 

Luokka 3. Vaikea yhdistetty yksiköille -- 16/40

1. Veera R. (VRL-10735) - Joakim SVA 
2. Veera R. (VRL-10735) - Søvnig LAC 
3. Jonna (VRL-00350) - Namem Pauline VH13-017-0453 
4. Pierre (VRL-10531) - Jocelina Prime VH14-031-0622 
5. Pierre (VRL-10531) - Rodumus Prime VH14-031-0621
6. Miara (VRL-07325) - Zwart Odessa VH13-040-0274
7. Veera R. (VRL-10735) - Breandan Arden
8. Nerita (VRL-12557) - Sointuvan Fred VH13-017-0710
9. Mirka (VRL-06941) - PP's Senan Armani VH14-046-0053
10. Veera R. (VRL-10735) - Sointuvan Bao
11. Pierre (VRL-10531) - Sevana von Lark
12. narri (VRL-06046) - Freaks under your Bed
13. Pierre (VRL-10531) - Justimus Snilli VH14-031-0376
14. Nerita (VRL-12557) - Sweet Strawberry Kisses VH14-017-0439
15. narri (VRL-06036) - Where the Truth Lies
16. Elsie (VRL-10986) - Velmuriina CENS VH14-018-0906 

Luokka 4. Noviisi yhdistetty parivaljakoille -- 40/40

1. Pierre (VRL-10531) - Rémy Ion VH13-041-0012 && Duwayne VH14-041-0002 
2. Miia Maria (VRL-10382) - Applegarden's Kittykat VH14-017-0355 && Wyat Pink About It VH14-017-0368 
3. elen (VRL-01863) - Cassidy CF && Viviane CF 
4. Veera R. (VRL-10735) - Saxon Rewa && Avalanche Rewa 
5. JP (VRL-01948) - Eros v. Wieskehof && Eknäs Tarantella 
6. elen (VRL-01863) - Cedion Adeg Y Lleuad && Cedion Silver Pebble 
7. Cannabia (VRL-00033) - Carentoir's Jondalar VH14-028-0151 && Damian B VH12-028-0175
8. Miia Maria (VRL-10382) - Rifion v. Hardell VH14-017-0277 && Casimir v. Hardell VH14-017-0278
9. elen (VRL-01863) - Diamond Diva AD && Eton Aderyn
10. Tossah F. (VRL-02207) - Firuuvan I VH13-040-0651 && Rafa Gio Zyr VH13-040-0652
11. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192 && Moon Suruhuntu VH14-018-0888
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310 && Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
13. elen (VRL-01863) - Cassidy CF && Viviane CF
14. elen (VRL-01863) - Diamond Diva AD && Eton Aderyn
15. Cannabia (VRL-00033) - Monster B VH11-028-0208 && Da-Kai B VH11-028-0209
16. Milja (VRL-00692) - Supremé Pepper VH14-031-0416 && Supremé Thiego
17. Veera R. (VRL-10735) - Sointuvan Priscilla && Chakaluka SVA
18. Dora (VRL-13090) - Henkiriepu && Hattarahurmos
19. Tossah F. (VRL-02207) - Ib VH13-040-0653 && Aragonda VH13-040-0654
20. Pierre (VRL-10531) - Cyndara VH14-046-0058 && Abarrane VH14-046-0061
21. Dani (VRL-03561) - Wyat Diva By Blood VH14-017-0371 && Drumford Sweet Dreams
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389 && Julma-Jussi TK VH14-018-0391
23. Milja (VRL-00692) - Supremé Bambi VH14-031-0417 && Supremé Chiffon VH14-031-0418
24. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Helmi && Päivärinteen Selena
25. elen (VRL-01863) - Aelwen Cain Lilwen && Aelwen Rhianne
26. Tossah F. (VRL-02207) - Ikunasula VH13-040-0655 && Yscka VH13-040-0656
27. elen (VRL-01863) - Liinun Elysia && HH's El Diamonte
28. Jonna (VRL-00350) - Sointuvan Vanessa VH13-017-0714 && Hercules F VH13-017-0457
29. JP (VRL-01948) - Defying Gravity Dei && Acantha's Miss Serena
30. Pierre (VRL-10531) - Pomeroy VH14-262-0001 && Tamarice VH14-262-0002
31. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jazzy Jubilant VH14-017-0344 && Tiilikan Hippiäinen VH14-017-0188
32. Pierre (VRL-10531) - Huvitutin Tähtitaika VH14-018-0444 && Taavilan Rimallus VH13-018-0469
33. Veera R. (VRL-10735) - Draconfly && Triggerflash
34. Cannabia (VRL-00033) - Boomer v. Moons VH13-017-0702 && Olivia v. Moons VH12-017-0510
35. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair && Kullan Vernissa
36. Milja (VRL-00692) - Riiviöiden Klaara VH13-018-1343 && Fiktion Marionetti VH13-018-1341
37. Jonna (VRL-00350) - Tindale Rhianna VH14-017-0377 && Sointuvan Olivia VH14-017-0378
38. Milja (VRL-00692) - Fiktion Popliini VH14-018-0713 && Fiktion Selma VH14-018-0712
39. Tossah F. (VRL-02207) - Kibblemivishvoshdebydee the Hoodlumhearted 360 VH14-046-0077 && Derian Digita VH14-053-0012
40. elen (VRL-01863) - Liinun Elysia && HH's El Diamond 

Luokka 5. Vaativa yhdistetty parivaljakoille -- 36/40

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Freya Noka VH14-028-0191 && Hildegard B VH03-028-5950 
2. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Jousi VH14-018-0416 && Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
3. Pierre (VRL-10531) - Arvolaakson Helminauha VH12-018-0593 && Rimerilla SOI VH12-018-0501 
4. elen (VRL-01863) - Siana Rhaeadr && Tywyll Emhyr LAC 
5. Cannabia (VRL-00033) - Koistilan Helmetär VH14-018-0219 && Armaan Räppäri VH14-018-0418 
6. Viivuska (VRL-00502) - Edelmann VH14-046-0067 && Fake Einstein VH14-046-0069 
7. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Miro && Je Suis Prest Dei
8. elen (VRL-01863) - Ceridwyn Iarlles && Pencalow Daron
9. elen (VRL-01863) - Ecuries Golda && Enchanted Chinese Letter
10. elen (VRL-01863) - Raindance CF && Beautiful CF
11. Viivuska (VRL-00502) - Bright Moon VH14-046-0072 && Crown Royal VH14-046-0073
12. Jonna (VRL-00350) - Wyat Honey Twist VH13-017-0709 && Wyat Gimli VH13-017-0418
13. elen (VRL-01863) - Enchanted Smooth Criminal && B.A. Sininen Suukko
14. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier && Violan Kenzo VH06-017-4696
15. Jonna (VRL-00350) - Kunz Gabriela SVA VH13-017-0713 && Arizona SVA VH13-017-0711
16. Veera R. (VRL-10735) - PP's Voiton Kukka && Pirunkorven Kastepisara
17. Cannabia (VRL-00033) - Vaapukan Piippa VH14-018-0415 && Vaapukan Piirturi VH14-018-0320
18. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Hilla && Päivärinteen Bonita
19. elen (VRL-01863) - Pencalow Cafren && Seren Y Clawdd Dawn
20. Pierre (VRL-10531) - Koston Tahdonvoima VH11-018-0454 && Sirkkeen Kihistin VH13-018-0056
21. JP (VRL-01948) - Wyat Rebella && Glowmoor Felicia
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Acantha's Henrike VH03-053-2153 && Cornflower's Hallbjörn VH03-053-5903
23. Viivuska (VRL-00502) - Admiral VH14-046-0065 && Andromeda VH14-046-0066
24. Veera R. (VRL-10735) - Alegre's ZapZap && Shamrock's Neria
25. Viivuska (VRL-00502) - Bam-Bam VH14-046-0070 && Bandana VH14-046-0071
26. Tuulia T. (VRL-00084) - FS Uniikki VH06-018-5427 && ILO Katrilli VH14-018-0242
27. Veera R. (VRL-10735) - Sverre && GL Prins Minor
28. Pierre (VRL-10531) - Kasinollan Risetti VH12-018-0500 && Steekin Arpatähti VH12-018-0755
29. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lounatuuli VH14-018-0033 && Aavan Tiitu VH14-018-0218
30. Jonna (VRL-00350) - Dolores v. Sevrus VH13-017-0712 && Snape v. Sevrus VH13-017-0715
31. JP (VRL-01948) - Idya Icarus && Päivärinteen Gabriela
32. Jonna (VRL-00350) - Drama William VH13-017-0454 && Nordegårds Brage VH14-017-0379
33. Milja (VRL-00692) - Melynwyn Eilir VH14-026-0074 && Difyr Liwsi VH14-026-0073
34. Pierre (VRL-10531) - Huvin Sotamies-Seeti VH12-018-1056 && Retku HUI VH11-018-1672
35. elen (VRL-01863) - Bluebell's Black Rebel && Anfarwol Regent
36. elen (VRL-01863) - Alfa Centauri SG && Blue Angel's Unfortunate Friday 

Luokka 6. Vaikea yhdistetty parivaljakoille -- 12/40

1. elen (VRL-01863) - Ceridwyn Iarlles && Criallt Brisen Ffion 
2. Pierre (VRL-10531) - Crayon Torrence VH14-013-0098 VH14-013-0098 && Sentinel Prime VH14-011-0338 
3. elen (VRL-01863) - Siana Rhaeadr && Tywyll Emhyr LAC 
4. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Aulis VH14-018-0030 && Moon Lupaus VH13-018-0305
5. elen (VRL-01863) - Alfa Centauri SG && Blue Angel's Unfortunate Friday
6. Pierre (VRL-10531) - Ce's Seneca VH14-011-0321 && Santa Colonna MET VH14-031-0281
7. Pierre (VRL-10531) - Forte VH14-087-0007 && Nescubrir KIT VH14-033-0040
8. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Uivelo VH14-018-1088 && Pirunkorven Kiviyrtti VH14-018-1086
9. Cannabia (VRL-00033) - Huvitutin Tihku VH14-018-0420 && Pirunkorven Sinililja VH14-018-0722
10. Cannabia (VRL-00033) - Vennamon Vire VH14-018-0746 && Fiktion Toivo VH14-018-0772
11. elen (VRL-01863) - Pencalow Daron && Pencalow Cafren
12. Pierre (VRL-10531) - Supremé Quiana VH14-031-0610 && Proinnseas VH14-011-0329 
A sim-game stable / Virtuaalitalli -- Kaiken materiaalin © Miia Maria ellei toisin mainita