VVJ:n alaiset valjakkoajokilpailut 15.01.2015

Kilpailupäivä / VIP: 15.01.2015 / 14.01.2015
Järjestyspaikka: Konkkaronkka (KONK2890)
Järjestävä seura: Moondancen Ratsastajat (#315)
Vastuuhenkilö: Miia Maria (VRL-10382)
Tulokset arvotaan puolueettomasti käyttäen arvontakonetta (lyhyt arvonta)

Osallistumisrajoitukset

Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Yksi hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan
Yksi ohjastaja saa tuoda neljä (4) valjakkoa yhteen luokkaan
Luokat ovat avoinna kaikille

Osallistuminen

Osallistumiset lähetetään sähköpostiin [email protected] otsikolla VVJ 411-420.

Yksilöluokkiin
Luokka nro.
Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Pariluokkiin
Luokka nro.
Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

Ei mitään tageja!

VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.
VRL:n alaiseen seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa!

Luokat

Luokka 1. Noviisi yhdistetty yksiköille -- 40/40 TT
Luokka 2. Vaativa yhdistetty yksiköille -- 40/40 TT
Luokka 3. Vaikea yhdistetty yksiköille -- 27/40 TT

Päivitetty 15.1.2015 klo 11.30

Osallistujat / Tulokset

Luokka 1. Noviisi yhdistetty yksiköille -- 40/40

1. Sani (VRL-10954) - Teddy v.d. Zanneshof  
2. Mirks (VRL-06941) - PP's Senan Armani VH14-046-0053  
3. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Kitkat Cupcake VH14-017-0751  
4. Iida (VRL-12244) - Rhambles VH14-036-0011  
5. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Fairy Wind  
6. Sussu (VRL-12636) - Pirunkorven Luovi  
7. Mirks (VRL-06941) - Tuiskulan Aileen VH14-046-0026 
8. Cery (VRL-02116) - Kafliner Natal VH13-035-0156 
9. Iida (VRL-12244) - Ighneachan VH14-036-0012 
10. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armonaika VH14-018-1784 
11. Sussu (VRL-12636) - Kadotettu Varmasti 
12. Pierre (VRL-10531) - Staccato VH14-057-0098 
13. Sani (VRL-10954) - Ässän Bonusrundi VH14-017-0737 
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pilvilinna VH14-018-1374 
15. Susi (VRL-00465) - Fiktion Remuri VH13-018-0855 
16. Axel (VRL-13550) - Ulapan Uskomaton Uroteko VH14-018-1633 
17. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock's Neria 
18. Pierre (VRL-10531) - Eloisee VH14-041-0001 
19. felissa (VRL-04000) - Delicate Brianna VH13-046-0164 
20. Cery (VRL-02116) - Cambriach Serine VH14-035-0227 
21. Veera R. (VRL-10735) - Avalanche Rewa 
22. felissa (VRL-04000) - Swenja Dora VH14-046-0113 
23. Pierre (VRL-10531) - Frynda VH14-053-0250 
24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sirkku VH14-018-1229 
25. Pierre (VRL-10531) - Reyvena Eleni VH14-041-0005 
26. Iida (VRL-12244) - Ziajah Deucálion VH14-036-0010 
27. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Rocky Roulette VH14-017-0225 
28. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165 
29. Axel (VRL-13550) - Langennut Mieli VH14-018-0088 
30. Sussu (VRL-12636) - Päivärinteen Velmu 
31. Veera R. (VRL-10735) - Sointuvan Priscilla 
32. Milja (VRL-00692) - Fridan Maitokahvi VH14-018-1207 
33. Sani (VRL-10954) - Trze Luna VH14-191-0009 
34. Veera R. (VRL-10735) - Saxon Rewa 
35. Sani (VRL-10954) - Derian Greyfell 
36. Milja (VRL-00692) - Fiktion Harmonia VH14-018-0881 
37. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Neidion VH14-025-0084 
38. felissa (VRL-04000) - Frozen Gold Rico VH13-177-0037 
39. Susi (VRL-00465) - Maxmillian v. Moons VH14-017-0236 
40. Susi (VRL-00465) - Suhinan Taivaallinen VH13-018-0854 

Luokka 2. Vaativa yhdistetty yksiköille -- 40/40

1. Pierre (VRL-10531) - Aviance Golda Bay VH14-104-0042  
2. Cery (VRL-02116) - Sandin Gingery VH14-035-0280  
3. Veera R. (VRL-10735) - Diarmuid Dei  
4. Susi (VRL-00465) - CRS Matilda VH00-017-3191  
5. Miia Maria (VRL-10382) - Päivärinteen Goldilocks VH14-017-0712  
6. Maisi (VRL-13839) - A.I. Pikkuhuijari VH14-018-0194  
7. Axel (VRL-13550) - A.I. Pikkuhuvitutti VH14-018-1105 
8. Sani (VRL-10954) - Jack Frost VH15-073-0001 
9. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Berry VH14-017-0404 
10. Cery (VRL-02116) - Clohernagh Barnaby VH14-035-0064 
11. lottis (VRL-13831) - Wyat Ronnie 
12. Sani (VRL-10954) - Anaiha Shadow VH14-071-0022 
13. Susi (VRL-00465) - Apple Jack Memo VH15-017-0004 
14. Sussu (VRL-12636) - GL Ebenezer VH13-040-0282 
15. Zael (VRL-13888) - Labhaoise 
16. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Phineas VH14-017-0430 
17. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Síofra VH14-046-0118 
18. Susi (VRL-00465) - Fluttershy Memo VH15-017-0002 
19. lottis (VRL-13831) - Päivärinteen Rudolf 
20. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Queenie VH14-017-0212 
21. lottis (VRL-13831) - Footlight 
22. Cery (VRL-02116) - Llygedyn Cadarn Ddu VH14-026-0217 
23. Susi (VRL-00465) - Rainbow Dash Memo VH15-017-0003 
24. Sani (VRL-10954) - Shikora VH14-200-0004 
25. felissa (VRL-04000) - Donovan VH15-046-0003 
26. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Black Phoenix VH14-017-0595 
27. Sussu (VRL-12636) - Derian Loki 
28. Pierre (VRL-10531) - Breandan Weylyn VH14-046-0106 
29. Pierre (VRL-10531) - Corinta VH14-057-0097 
30. Pierre (VRL-10531) - Frieda VH14-153-0003 
31. lottis (VRL-13831) - Fiktion Laina 
32. Cery (VRL-02116) - Aidan Great Silver VH14-035-0223 
33. yaren (VRL-04468) - Harhaluulo VH14-018-1384 
34. felissa (VRL-04000) - Hallon Amór VH01-025-7545 
35. Miia Maria (VRL-10382) - Rosebud Dei VH14-017-0475 
36. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jessamine VH14-017-0694 
37. Veera R. (VRL-10735) - GL Selene 
38. Sani (VRL-10954) - Maple Syrup VH15-073-0002 
39. felissa (VRL-04000) - Murphy's Rowan VH14-046-0121 
40. Veera R. (VRL-10735) - Alegre's ZapZap 

Luokka 3. Vaikea yhdistetty yksiköille -- 27/40

1. felissa (VRL-04000) - Ionatan Rewa VH14-046-0117  
2. Sani (VRL-10954) - Simmor's Invite Vandy VH14-016-0063  
3. Zael (VRL-13888) - Wijd v.d. Kwaad  
4. Riella (VRL-01744) - Too-Ticki  
5. Sani (VRL-10954) - Sueno's Belagua VH14-200-0005  
6. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Brayan VH14-046-0010 
7. felissa (VRL-04000) - Delicate Warden VH13-031-0450 
8. Susi (VRL-00465) - Muiston Tähtiina VH14-018-0771 
9. Cynoria (VRL-11723) - Gaute NOR VH14-053-0217 
10. Veera R. (VRL-10735) - Breandan Arden 
11. Pierre (VRL-10531) - Justimus Snilli VH14-031-0376 
12. Susi (VRL-00465) - Muiston Baarikärpänen 
13. Pierre (VRL-10531) - Zanclodon 
14. Sani (VRL-10954) - Brynhild Lovinda VH14-053-0215 
15. Zael (VRL-13888) - Daantje v.d. Ant 
16. Milja (VRL-00692) - Supremé Chicoo 
17. Milja (VRL-00692) - Supremé Brock 
18. Sani (VRL-10954) - Trze Maxym VH14-191-0010 
19. Pierre (VRL-10531) - Zalmoxes 
20. Tiikeri (VRL-10741) - Windwalker Hexen 
21. Milja (VRL-00692) - Supremé Glory 
22. Milja (VRL-00692) - Berryqueen Dei VH14-017-0395 
23. Riella (VRL-01744) - Hassan Linnet VH06-017-6989 
24. Zael (VRL-13888) - Taekje v.d. Zaal 
25. lottis (VRL-13831) - Hartwig of Smaug 
26. lottis (VRL-13831) - Wulf von Brandt 
27. Pierre (VRL-10531) - Soulshaper Jasper VH14-048-0004 
A sim-game stable / Virtuaalitalli -- Kaiken materiaalin © Miia Maria ellei toisin mainita